Kategorie

Kontakt

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

Telefon:+48 512 380 262

Mail
Imadło Precyzyjne HP-125 CNC Powiększ do pełnego rozmiaru

Imadło Precyzyjne HP-125 CNC

Imadło precyzyjne HP-125 CNC jest zalecane do produkcji pojedynczych elementów oraz serii długich i krótkich Kadłub wykonany z żeliwa o podwyższonej wytrzymałości, typ GGG 60, prowadnice szlifowane i hartowane, utwardzane z każdej strony.

Więcej informacji

Zespół hydrauliczny wzmacniający z wysokiej jakości uszczelnieniem zapewniająstałą siłę docisku. Umieszczenie i mocowanie szczęk pozwalają na większą wszechstronność mocowania detali przy urzyciu szerokiego wyboru szczęk. Główna śruba jest całkowicie odizolowana od wiórów. Regulator siły zacisku pozwala operatorowi ustawić zawsze precyzyjnie i powtarzalnie siłę zacisku.Dla zapewnienia powtarzalności i dokładnego pozycjonowania imadła na stole roboczym maszyny, imadło wyposażona jest w gniazda i otwory o bardzo ścisłej tolerancji.

W zestawie z imadłem ETN-HP-125-CNC otrzymujemy dodatkowo rączkę, szczęki gładkie oraz drewnianie pudełko.

Opis

  • Szerokość szczęk zaciskowych: 125 mm
  • Maksymalny zasięg zacisku: 337 mm
  • Siła zacisku: 1000 - 4000 kgf
  • Regulator siły zacisku: pięciostopniowy
  • Korpus: sztywny
  • Precyzja zacisku: wysoka
  • Precyzja pozycjionowania: wysoka
  • Zastosowanie: uniwersalne

Pobierz

ETN-HP-125-CNC

5 dostępnych

1 550,00 €

Zobacz też

Imadło Precyzyjne HP-125 CNC <p>Zespół hydrauliczny wzmacniający z wysokiej jakości uszczelnieniem zapewniająstałą siłę docisku. Umieszczenie i mocowanie szczęk pozwalają na większą wszechstronność mocowania detali przy urzyciu szerokiego wyboru szczęk. Główna śruba jest całkowicie odizolowana od wiórów. Regulator siły zacisku pozwala operatorowi ustawić zawsze precyzyjnie i powtarzalnie siłę zacisku.Dla zapewnienia powtarzalności i dokładnego pozycjonowania imadła na stole roboczym maszyny, imadło wyposażona jest w gniazda i otwory o bardzo ścisłej tolerancji.</p> <p>W zestawie z imadłem ETN-HP-125-CNC otrzymujemy dodatkowo rączkę, szczęki gładkie oraz drewnianie pudełko.</p>
1 550,00 €